dewalt_dwf4000350
dewalt_dwf4000350
dewalt_dwf4000350
dewalt_dwf4000350
dewalt_dwf4000350
dewalt_dwf4000350
DEWALT DWF4000350 snelbouwschroef op band (fijne draad) 35mm x 3.5mm (1000st.)
 19,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 06/06/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 06/06/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • 35mm x 3.5mm Fijne draad - op band
Kenmerken
  • Assortiment gesorteerde gipsplaatschroeven
  • Constante en scherpe naaldpunt voor snelle en eenvoudige installatie
  • Verkrijgbaar in fijne, grove en linkse schroefdraad
  • Fijne schroefdraad voor bevestiging van gipsplaatpanelen op metalen profielen (max 0,88mm)
  • Grove schroefdraad voor bevestiging op houten profielen
  • Linkse schroefdraad voor gebruik met Diamond Board
  • Zwart fosfaat, voor betere corrosiebestendigheid
  • Speciaal ontworpen strip voor eenvoudige installatie en om te voorkomen dat de schroef blokkeert
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 3,5 mm
  • Type kop (schroef): PH2
  • Lengte: 35 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352140636
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DWF4000350
Diameter
3,5 mm
Type kop (schroef)
PH2
Lengte
35 mm
Stuks
1000,0
Blisterverpakking
NO
Draadgrootte
3,5 mm
Screws per strip
50,0 mm
Doos
YES
Substraat
PLASTERBOARD
Lengte
35,0 mm
Ce approved
YES
Head type/ size
PH2 / 8 mm